Прогноз на тиждень з 15 по 20 грудня 2020 року

Що ж ... Залишився тиждень і настає найчарівніше, найяскравіше, саме незвичне свято в Колесі року - Йоль. День зимового сонцестояння, коли Богиня звільниться від тягаря, народивши Немовля: Сонце народиться знову. День піде в бік зростання, люди зможуть видихнути і сказати: - ми пережили темну пору! Цього року сонцеворот відбудеться 21 грудня, свято розпочнеться напередодні. Час Йоля триває дванадцять днів і тринадцять ночей і вдало (в цьому році) завершується новорічною ніччю, але про це ми поговоримо пізніше, а поки подивимося, що нам несе останній - найтемніший в році тиждень.

Зимовий вечір, в змерзле вікно видно повний місяць

Він темний, але в ньому вже багато надій і очікувань на краще, він змушує поспішати, готуватися, смакуючи свято. Як жінка в очікуванні дитини тривожиться в останні дні, боїться дня народження немовляти і прагне до цього дня, так і весь північний світ перебуває в заворушеннях: до закінчення залишилося зовсім небагато, але хто знає, що чекає там - після переходу. І все-таки народження - це щасливий час, тому крізь всі страхи головною емоцією стане надія на майбутнє.

🔥

Правда, в справах і роботі надія на майбутнє поки супроводжується боротьбою за досягнення цілей. Це не найлегший період, нічого просто так даватися не буде. Кожне завдання схоже на маленький бій і успішність його залежить від того, наскільки продумані бойові дії. З позитивних ділових моментів тижні - спілки, об'єднання з колегами, партнерами та всіма, хто може взяти участь поряд з вами в спільній роботі. Це горизонтальні об'єднання, братські: немає ні начальників, ні підлеглих. Період, коли самий неприступний бос може вийти «в народ» і почати працювати спільно з колективом.

🔥

Час грошей. Можна заробляти, можна успішно витрачати. Прийшла пора попросити премію за рік, якщо є, чим пишатися. Походи по магазинах (хоча б віртуальних) теж принесуть удачу і радість: залишилося небагато - прийшла пора купувати подарунки до Йолю!

🔥

Тиждень, коли навколо збирається інтелектуальне оточення. Людина окремо, сам по собі, може, і не прагне до навчання, але так все складається, що в компанії обов'язково виявиться хтось, хто штовхає всіх наверх, чомусь учить, щось підказує. Ті, хто нижче за рівнем знань, змушені підтягуватися, а потім підтягувати своїх вчителів в тому, в чому самі розбираються краще.

🔥

У відносинах все немов починається спочатку. У цей період завершуються переговори, люди підводять підсумки. Все, що могло бути в цьому контакті досягнуто, вже тут. Далі потрібно ставити нові цілі, змінюватися, пропонувати зміни і йти вперед. Зараз формується основа для майбутніх успіхів на любовних фронтах, до них потрібно підготуватися, тому що розвиток подій буде пізніше: не раніше весни. Ось тоді від людини потрібні рішучі дії і енергія, а поки потрібно зрозуміти, за що варто воювати, якої мети потрібно досягти.

🔥

Час вдалий для нових знайомств. Багато зустрічей, часто стихійних, коли люди навіть не планували знайомитися. І це радісні зустрічі, ці знайомства схожі на новорічні подарунки та феєрверки: вони несуть свято і захват душі. Звичайно, і тут варто задуматися, що б хотілося від відносин, але реалізація цих думок теж почнеться лише через кілька місяців. Поки можна радіти і пізнавати один одного.

🔥

До Йолю добре завершувати ворожнечу. Навіть якщо противник все ще схильний воювати, варто запропонувати переговори, припинення битви. Так чи потрібна ще одна війна в цьому світі, нехай навіть зовсім маленька війна?

🔥

Все-таки темний час добігає кінця - багато відчують це по своєму самопочуттю. Дні зцілення, коли за досить короткий термін настає поліпшення стану навіть в хронічних захворюваннях. Швидко поправляються ті, хто захворів недавно. До свята вже повинні бути на ногах.

🔥

Операції в цей час проходять вдало, але ... Якщо операція ще не призначена і можна відкласти, краще перенести після Нового року. Хоча б для того, щоб відновлення проходило не в період свят (як зустрінеш рік, так його і проведеш). З поганого: терапія діє гірше звичайного, наче й не приймав ніяких ліків.

🔥

Погіршується косметологія: час змін себе закінчився, тепер залишається тільки підтримує догляд, а будь-які нововведення або жорсткі процедури можуть засмутити. Стрижки гарні тільки в четвер, а стригти волосся в чарівні дні не можна, щоб не втрачати життєву силу і удачу.

🔥

Приблизно з 19 грудня свято вступить у свої права, там вже буде не до дієти, а до того добре б дотримуватися посту, проводжаючи темну пору. Легке голодування в цей період дасть організму можливість очиститися. Пийте більше води!

🔥

Невдалий час для весіль. Багато засмучених заходів, багато несподіванок до церемонії або під час неї. Все-таки це ще Тьма, це очищення і завершення, тому пари, в яких немає впевненості за взаємне майбутнє, але які встали перед останнім рішенням, можуть злякатися такого серйозного кроку.

🔥

Дороги вдалі до 18 грудня, а з цього моменту на шляху виникатиме все більше і більше перешкод. Основною перешкодою стануть бажання самої людини, яка плутається, куди ж він збирається, чи потрібно йому туди, чи хоче він туди. У круговерті думок багато людей поїдуть або підуть в неправильному напрямку. До речі, якщо з вами таке сталося, подумайте, куди вас не пускають, а в який бік ноги самі йдуть. Воно ж не просто так.

🔥

З'ясовується багато непорозумінь. Розплутуються плутанини. Стає зрозумілим те, що ми ніяк не могли зрозуміти. Інший раз прояснюється те, над чим ми билися багато років тому, про що вже забули. А тут воно виникає і стає зрозумілим.

🔥

З'являються люди з минулого. Кажуть, що на Йоль потрібно пускати всіх, хто до вас прийшов, але не плутайте: до Йоля ще тиждень. Зараз приходять ті, з ким треба навічно попрощатися, нехай навіть знищивши їх або щось в собі.

🔥

З цього періоду буде збуватися багато бажань. Причому, у деяких в ці дні - ще навіть до Йоля - можуть почати збуватися важкоздійснені бажання, в які навіть вірилося насилу.

🔥

Можливі покарання за минулі гріхи, наприклад, штрафів з'являється більше звичайного.

🔥

Починають пустувати трикстери. Все більше і більше в житті людини несподіваних ситуацій, людей, подій, які змінюють його, змушують відмовлятися від принципів і переконань, руйнують пам'ятку, який людина сама собі створив. Над людиною сміються, жартують: щоб він скинув з себе позолоту і перестав занадто серйозно до себе ставитися.

🔥

У ці дні не можна брати і давати в борг. Небажано обіцяти і слухати обіцянки, зате можна нагадати комусь про обіцянки, дані давно, щоб або втратити до людини довіру остаточно, або, навпаки, повернути про нього хорошої думки.

🔥

Радість, пов'язана з дружбою, партнерством, любов'ю, взаємною вигодою або допомогою. Радість від з'єднання, союзу будь-якого роду. Причому, радість така, що прямо Ух! Можу сказати тільки одне: Радійте кожному дню! Починається диво!