Смужки для відбілювання зубів

Серед сучасних та якісних зубних паст, електричних щіток та ниток все більшою популярністю користуються смужки для відбілювання зубів. Мова йде про спеціальні гелеві накладки, за допомогою яких можна надати зубній емалі бажаної білизни без необхідності візиту до стоматолога. Їх використання вимагає дотримання деяких правил та попередньої консультації лікаря, оскільки можлива наявність протипоказань.

Відбілюючі смужки Crest 3D Whitestrips

Характеристики та опис

Відбілюючі смужки для зубів є доступним та безпечним способом освітлення зубної емалі до 7 тонів. Остаточний результат залежить від індивідуальних особливостей зубів. Наскільки ефективними вони можуть бути, зможе розповісти стоматолог у Вінниці і виключно після огляду.

Правила застосування відбілюючих смужок

Їх використання неприпустимо відразу після стандартного чищення зубною щіткою та пастою. У такому випадку процедуру слід відкласти не менше ніж на годину - півтори. Смужки призначені для одноразового застосування та не можуть використовуватися повторно.

Етапи використання смужок для відбілювання зубів

 1. Взяти смужку та обережно зняти з її поверхні захисну плівку.
 2. Липкою стороною прикласти до верхнього ряду зубів. Для кращого ефекту рекомендується проводити процедуру перед дзеркалом та контролювати процес.
 3. Верхній край потрібно вирівняти за контуром ясен, а потім щільніше притиснути до зубів.
 4. Краї, що виходять за межі, слід загнути всередину та обережно притиснути для фіксації.
 5. Для нижнього зубного ряду всю процедуру необхідно повторити в аналогічній послідовності.
 6. Через півгодини смужки потрібно обережно зняти. Якщо у вас виникнуть труднощі, варто набрати води до рота, щоб зволожити смужки, і після цього спробувати ще раз.
 7. Після їх видалення потрібно, перш за все, ретельно прополоскати ротову порожнину звичайною чистою водою, а потім провести стандартну процедуру щоденної гігієни зубів.
Жінка накладає на зуби відбілюючі стрічки

Такий варіант догляду за зубами актуальний, якщо запланована важлива зустріч або урочистий захід, де необхідно почуватися легко і впевнено, сяючи білосніжною посмішкою. Тривалість збереження бажаного результату може становити декілька місяців, але безпосередньо залежить від стану зубів та наявності захворювань ротової порожнини.

Оскільки застосування відбілюючих смужок для зубів гарантує лише візуальний ефект, не варто нехтувати черговим відвідуванням стоматолога та продовжувати контролювати своє здоров'я у найкращих фахівців Вінниці. Адже тільки своєчасне лікування зубів та запобігання розвитку захворювань дозволяє почуватися легко та впевнено у будь-якій ситуації.

Вплив гелевих відбілюючих смужок на зубну емаль

Вся ефективність їх застосування зумовлена унікальним гелевим складом з правильно підібраними хімічними компонентами на основі активного кисню. Таке поєднання компонентів забезпечує усунення нальоту від тютюну, чаю та кави, а також успішно допомагає в боротьбі з жовтими та темними плямами. Завдяки своїй компактності, смужки можна з легкістю розмістити в косметичці або кишені, а отже, їх можна взяти у відрядження або безпосередньо на захід. Перший результат застосування можна спостерігати вже за півгодини після зняття смужок. Максимальна білизна зубів досягається після проведення 14 процедур.

Попит, яким користуються смужки для відбілювання зубів, обумовлений ефективністю швидкого результату, а також безпекою та безболісністю. Водночас дуже важливо не допустити відшаровування гелевого складу від захисної плівки, а також його потрапляння на слизову оболонку та ясна.

Жінка тримає в руках відбілюючі стрічки і чарівно посміхається білосніжними зубами

Переваги використання відбілюючих смужок та застереження

Перевірена формула складу дарує зубам не тільки потрібний рівень білизни, але й неймовірне сяйво. Серед інших переваг використання смужок слід зазначити:

 • запобігання накопиченню та поширенню шкідливих бактерій у ротовій порожнині;
 • усунення характерного неприємного запаху з ротової порожнини;
 • видалення нальоту, що руйнує цілісність зубної емалі;
 • зниження рівня чутливості зубів до гарячих та холодних напоїв, а також кислих страв.

Від використання смужок краще відмовитися, якщо в ротовій порожнині є рани або виразкові утворення. Неприпустимо наносити їх на зубну емаль одразу після проведених стоматологічних операцій, особливо без попередньої консультації у стоматолога. Відбілюючі смужки для зубів також протипоказані при дуже високій чутливості зубів (можна скоротити час впливу гелевого складу, але тільки після дозволу лікаря), у період вагітності та дітям до 12 років.

Оскільки відбілювання зубів у домашніх умовах має бути ефективним та максимально безпечним, варто заздалегідь проконсультуватися стосовно можливості використовувати смужок з одними з найкращих стоматологів у Вінниці з клініки StomaLine. Додатково лікар проконсультує про можливість поставити брекети, ціна яких доступна кожному, проведе повноцінну діагностику, лікування ряда захворювань ротової порожнини.