Контакти

Відправити повідомлення з сторінки

Сайт ТвійГід – це свіжа підбірка актуальних і цікавих статей із медициною в центрі. Спектр матеріалів стартує від здоров'я і краси, стоматології та саморозвитку аж до висвітлення новин технологій і всіляких цікавинок. Окремим блоком виступають пости присвячені Вінниці: матеріали про культуру, розвиток міста, бізнес-проекти та інновації. Перспективи розумної медицини та користь часнику у стримуванні карієсу, шкідливість пересипання та блага води з лимоном, електронний квиток у Вінниці, рецепти концентрації уваги та багато інших тематик – уже чекають на сайті.

Читайте регулярно оновлювані дописи, зібрані з достовірних та вартих уваги локальних і міжнародних ресурсів. Просто та зрозуміло про важливі, несподівані, а часом і складні речі. Перегляньте стрічку блогу – і ви обов'язково знайдете те, що вас зацікавить.

До уваги авторів: якщо ви знаєтеся на матеріалі та пишете корисні авторські статті, що збігаються з представленими у блозі тематиками – запрошуємо вас до співпраці! Контент, що відповідатиме вказаним вимогам – буде опубліковано на сторінці TviyGid. Особлива увага приділяється текстам про відповідні події та заходи в Україні та Вінниці. Пишіть адміністратору через нижчеподану форму.