Прогноз на тиждень з 23 по 30 листопада 2020 року

Бувають часи, коли навіть підніматися доводиться під Тьму. Ми йдемо назустріч повного місяця 30 листопада і я дозволю собі зробити прогноз не на тиждень, а на вісім днів, щоб не розбивати період на частини.

Іван Агеєв. Осінь в парку

30 листопада - кінець осені, пік місячного циклу, Повний місяць листопада, яке зазвичай називають Місяць Скорботи або Темним Місяцем. І в цей раз він зовсім темний: напівтіньове місячне затемнення попереду. Воно розпочнеться 30 листопада о 09:32 і завершиться о 13:53 за КИївом, відкриваючи останній в цьому році Коридор затемнення. Завершується він 14 грудня в молодий місяць. Після цього ми зможемо видихнути з полегшенням, сказати, що Колесо практично пройшло 2020 рік і почати готуватися до Йолю. Саме Повний місяць листопада відбудеться об 11:32 по Київу, але якщо комусь важливо точний час, шукайте самі - час повного місяця для мене не дуже важливий, мені важливий день.

🔥

Отже. Ми піднімаємося вгору. У Тьму. Практично в Космос до зірок. Незважаючи на те, що навколо темно і страшно, цей підйом дає людям можливість зайнятися втіленням найсміливіших планів. Таких, в які навіть не дуже віриться. Мріється, але десь в глибині душі ми розуміємо, що ні, навряд чи, мріяти не шкідливо. Але тут, десь на порозі Космосу, відкривається небачене і незвідане. Потрібно тільки запастися впевненістю і натхненням і йти вгору.

🔥

Є, правда, нюанс: удача зараз більше сприяє тим, хто в мрію, може, і не вірив, але багато зробив для її звершення, хоча б наполегливо лежав і дивився в її сторону. Якщо ніяких кроків для здійснення мети досі зроблено не було, то людина як би починає підйом з нуля, це непогано, але набагато краще опинитися ближче до вершини гори (так себе відчують ті, хто до сих пір багато працював і наполегливо йшов).

🔥

За роботу і справи в цей тиждень можна бути практично спокійними, особливо, якщо ви ставитеся саме до працьовитих і наполегливих. Ви вже практично все зробили, нехай і не помічали цього. Зараз навколо вас будуть йти процеси, які від вас не залежать, але які необхідні, щоб проекти отримали життя. Залишиться тільки докрутити, підправити і злегка направити в потрібну сторону. Навіть зовсім в нових процесах Доля зараз готова «запалити зелене світло», тому потрібно терміново братися за їх виконання - поки щастить, поки даються можливості. У цей період справи добре робити в команді, причому, розширюючи коло ділового спілкування - знайомитися з цікавими людьми, слухати семінари, присвячувати у свої плани колег і зовнішніх партнерів, запалюючи їх своїми ідеями. І їх, звичайно, треба слухати теж - вони теж прийшли з ідеями і проектами, багато з яких заслуговують на увагу.

🔥

Заробіток в цей період, може, і не на максимальному рівні, але на пристойному. Правда, тут доведеться попрацювати особливо: основні засоби приходять не за минулі заслуги, а за поточні. Потрібно переконати клієнтів, партнерів або начальство, що ви заслуговуєте, щоб вам оплачували вашу роботу. Повторюся: тим, хто до цих пір наполегливо працював, доводити свої успіхи буде нескладно.

🔥

Навчання корисне, йде добре, все легко дається і запам'ятовується. Краще, якщо воно буде ближче до практики, щоб було зрозуміло, як його застосовувати. Теоретичні знання, отримані в ці дні, розширять світогляд, але навряд чи будуть корисні іншим способом.

🔥

У відносинах з'являються нові ідеї, як їх розвинути або поліпшити. Це час відьом, тому основні ідеї все-таки приходять в жіночі голови, а чоловіки зараз безтурботні і навіть трохи наївні (в тому, що стосується любові, звичайно). А вже якщо щось спало на думку відьмі, то вона це втілить, повірте! Втім, без всякого чаклунства тиждень сповнений сексуальності і задоволенням від спілкування, він освіжає згаслі почуття, приносить радість, заспокоює тривоги. Які б ідеї вас не відвідали, пам'ятайте, що ви цей час маєте бути спокійні і приємні, без тиску, тоді вони і принесуть еволюційні зміни, трансформуючи емоційне і любовне життя на краще. Закохані в цей період будуть один для одного ще й хорошими друзями, це дозволить врегулювати розбіжності, якщо такі були. Дружнього спілкування теж чимало. Багато зустрічей між батьками і дорослими дітьми, візити родичів. Поява нових соціальних відносин - ділових, про це ми вже говорили, знайомства з новими сусідами, поява корисних людей (наприклад, слюсаря чи секретаря в потрібній організації).

🔥

Нові особисті знайомства все ж в темний час ускладнені. Зараз все направлено на поточні зв'язки: в темряві розумієш тільки те, що поруч. Втім, нового знайомця можна захопити розмовою, завоювати інтерес людини, який з часом може перейти в щось більше (хоча це і не є обов'язковим).

🔥

Зберігається можливість витончено розійтися з ворогами, не завдаючи і не отримуючи шкоди. Виникають ситуації, що сприяють тому, щоб ворожі сторони змогли вирішити конфлікт, не втрачаючи обличчя. Особливо сильно така тенденція проявиться в позиційних війнах, які йдуть давно, повільно і марно для всіх.

🔥

Тиждень принесе поліпшення здоров'я і це буде активний енергетичний потік, що дає бадьорість, наповнює тіло силами. В цей тиждень, хоч і попереду Повний місяць, буде сила волі для того щоб почати худнути. Добре робити складні, але необхідні процедури - вистачить терпіння, а больові відчуття менше звичайного. Хірургічних операцій, правда, буде менше ніж звичайно: багато переноситься на інший час без явних причин. Терапія працює так, як їй належить.

🔥

Для косметології як і раніше поганий час. А що ви хочете? Темно, нічого не видно, ось і помилок багато у майстрів. Стрижки вдалі до четверга, потім волосся краще не чіпати.

🔥

Що стосується харчування, то особливих обмежень немає, але, як я вже сказала, якщо хочеться скинути вагу, починати краще зараз.

🔥

Весілля на новому тижні дійсно відкривають важливий період в житті людей. Це буде відчуватися куди гостріше, ніж звичайно. Ті, хто з'єднує свої долі в останній тиждень листопада цього року, повинні пам'ятати про своє прагнення до ідеальних відносин і робити все, що залежить від кожного і намагатися реалізувати ці прагнення.

🔥

Діти, народжені в цей період, - люди кризи. Вони створюють кризи або розбираються з кризами. З них в дорослому віці вийдуть хороші рятувальники, пожежники, хірурги. Головне, направити їх енергію в мирне русло, щоб рятували світ вони, а не від них доводилося його рятувати.

🔥

Діти до 12 років в цей час можуть бути млявими, незважаючи на загальну енергію тижні. Занадто активний тиждень, їм важко справлятися. До того ж між батьками і маленькими дітьми зараз погано йде розуміння: багато в спілкуванні залежить в ці дні від уміння передати думки словами, а з дітьми це не завжди виходить.

🔥

Дороги такі, які людина захоче, але готуватися краще заздалегідь і заздалегідь виїжджати, тоді все вийде правильно.

🔥

З'являються ідеї для відпочинку і ними варто скористатися. Навряд чи відпочити вийде прямо протягом цього тижня, але зате стане ясно, де відзначити перемогу, яку цей тиждень може принести.

🔥

До повного місяця і Затемненню починають збиратися хмари: збільшується число аварій, поломок приладів, виходять з ладу телефони, радіостанції та інші апарати, які беруть сигнал. У людей посилюється тривожність, а значить, проявляються неадекватні особистості. Так що до кінця тижня і на початку наступного намагайтеся бути дуже уважними, а поки йдіть до намічених цілей.

🔥

І радійте кожному дню!