Прогноз на тиждень з 16 по 22 листопада 2020 року

"Хоч глина, хоч сніг, хоч тьма, хоч лід, але лише той, хто йде, - дійде".

Ілюстрація Місто. Темерев Сергій Геннадійович

Попереду час, коли можна подолати опір простору і істотно просунутися до своєї мети. Це буде важкий період, коли важливіше не негайне здійснення бажань, а терпіння і саме просування в обраному напрямку. Але той, хто не відмовиться від своєї мрії, досягне її. Правда, важливо, щоб до того моменту мрія ще залишилася, щоб залишилися сили дістатися до неї, не перегорівши, але це вже залежить від конкретної людини.

🔥

У справах і роботі на новому тижні енергії вистачить на конкретну задачу. Зробити все і відразу не вийде. Навіть якщо кілька проектів здаються цікавими і перспективними, доведеться щось відкласти в сторону до кращих часів: ресурсу на все просто не вистачить. Але одна важлива справа при належній завзятості цілком вийде.

🔥

Дуже багато критики в цей час. Щоб не втратити ентузіазм під хвилею негативних зауважень (далеко не завжди по справі), намагайтеся присвячувати в свої справи якомога менше людей. Або спочатку доведіть справу до певного рівня, з якого не можна повернути, а лише потім залучайте людей на свій бік.

🔥

Вдалий тиждень для заробітків, якщо надходження залежать від партнерських відносин, від двосторонніх угод. Втім, у тих, хто займається інвестиціями, або працює на постійній роботі, теж всі кошти приходять вчасно, а рівень прибутку відповідає очікуванням. У цей період добре купувати щось велике: нерухомість, машину, велику техніку або меблі.

🔥

Час навчання скінчилося. Тепер все осягається на своєму досвіді, а науками займатися ніколи, та й не хочеться за запорошеними книжками нудьгувати. Якщо доведеться здавати іспити на цьому тижні (сподіваюся, що немає), спирайтеся не стільки на теорію, скільки на конкретні приклади: вони легше запам'ятовуються.

🔥

В особистих стосунках тиждень має бути яскравим і навіть вдалим, але одночасно вимагає розуму й обережності, щоб не дозволити собі захопитися удачею і не зіпсувати все непродуманими вчинками. Кожна дія, що стосується іншої людини, має бути прораховано, а його наслідки повинні бути вам зрозумілі. Як ніби йдеш по рівному, але поки досить тонкому льоду. Важливо контролювати емоції, уникаючи зайвого негативу, тоді люди швидше розуміють один одного і з більшою охотою взаємодіють.

🔥

Час стихійних знайомств. Невідомо, до чого вони призведуть, але точно те, що і в них буде складно, і закінчити їх буде складно.

🔥

Зате ворожі відносини завершуються майже раптово. Наче сама ситуація конфлікту себе вичерпала. Вороги розходяться в різні боки.

🔥

Самопочуття, в середньому, стає краще, але складнощі будуть. Проблемна зона - шлунок і область навколо: гастрит, печія, виразка та інші неприємності. Болить від того, що їси щось і від того, що ти не будеш їсти нічого. Просто болить. Щоб хоч трохи полегшити собі життя, намагайтеся їсти часто, але невеликими порціями, приділяючи увагу м'якої огортуючої їжі - кашам, густим супам, тушкованим овочам. Добре йдуть кефір і сир. Бажано вживати менше солодкого, воно може провокувати болі, посилюючи голод.

🔥

Добре проходять операції. Може бути кровотеча сильніше звичайного, але, в цілому, все вдало, та й загоєння йде непогано. І медикаменти теж діють так, як їм належить.

🔥

Стихійна косметологія. Що вийде після процедури, ніхто не знає. Може, краще не ризикувати? Зате, починаючи з середи, багато днів для вдалих стрижок.

🔥

Весілля на новому тижні витягнуть на світ всі потенційні проблеми в парі, все, що ігнорувалося. Якщо молодята зможуть подолати труднощі, то жити вони будуть довго і щасливо, бо фундаментальні протиріччя вирішені відразу. Якщо ж проблеми в черговий раз заховають в шафу, то одного разу вони випадуть звідти важким кістяком. Можливо, це буде скелет сімейного життя.

🔥

Діти, народжені на новому тижні, - це вічні мандрівники. Вони йдуть від однієї мети до іншої, вирушаючи то в реальне подорож, то в ментальне. Вони бачать далеко попереду, вони вирішують космічні завдання. І разом з собою вони готові взяти будь-якого мрійника, хто теж готовий підкорювати невідомі краї. Напевно, найбільше покарання для них - це рутина і відсутність руху вперед.

🔥

Більше спілкуйтеся зі своїми дітьми в цей період. Діти (приблизно до 12 років) в цей час будуть справжніми антенами, які ловлять інформацію з простору. Їм можна навіть ставити питання, на які вони не можуть знати фактичної відповіді, але нехай розкажуть асоціації або хоча б дадуть ствердну або негативну відповідь.

🔥

Дороги залежать від людини. Чи готовий він рухатися крізь труднощі, щоб досягти мети. Або холод лякає його, він сповнений сумнівів. Як людина ставиться до майбутнього шляху, так шлях і складеться.

🔥

Час сумнівів і коливань, з якими варто боротися. Вони не підказують, вони лякають і заважають. Відкиньте сумніви, навіть якщо здається зараз, що справи не рухаються, що ви зайняті марною працею, що немає сенсу і бажання не збудеться. Просто рухайтесь вперед. Нехай не відразу, але все збудеться так, як хочеться.

🔥

Якщо у вас немає певної мети і вам нічого не хочеться, значить, або у вас низька енергетика, або ваш розум остаточно загнав душу в футляр. У першому випадку ви можете підвищити свій життєвий тонус, якщо займетеся своїм здоров'ям. Можливо, ви навіть не знаєте, що таке гарне здоров'я. При доброму здоров'ї життя приносить задоволення, і хочеться всього і відразу. Душа не може нічого не хотіти, адже це життя для неї є унікальний шанс.

🔥

Радійте кожному дню!